Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí Zákonem č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Veškeré osobní údaje o zákaznících jsou důvěrné a je s nimi podle toho nakládáno.

Záruční podmínky

Prodávající poskytuje záruku na zboží v rozsahu obecně platných předpisů. Není-li s výrobkem dodán záruční list, platí zákonem stanovaná záruční lhůta.

Reklamace

Kupující je povinen zkontrolovat zásilku, není-li viditelně poškozena. Pokud je zásilka poškozena, kupující zásilku nepřevezme.

Podle zákona č. 367/2000 Sb. má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu, ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží. V tom případě je nutné nepoškozené zboží v původním obalu s veškerým příslušenstvím poslat zpět způsobem, který nezpůsobí objednateli žádné náklady.

Jak nakupovat

Jednotlivé produkty si vybíráte z naší nabídky.

Vaši objednávku Vám zpětně potvrdíme e-mailem, kde budete také informováni o dodací lhůtě, pokud není zboží v odpovídajícím množství na skladě.

Každou objednávku vyřídíme do 2-3 pracovních dnů.

V případě nejasností nebo dotazů, nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle:

+420 774317607, +420 737203166, nebo emailu info@benese.cz.

Tato informační služba poskytovaná po vymezenou provozní dobu slouží rovněž k zajištění shromažďování a předávání informací o podezření na nežádoucí účinky a závady v jakosti léčivých přípravků, které jí byly oznámeny.

Zasílání zboží

Zboží zasíláme přepravní službou PPL anebo Českou poštou.

Zboží zasíláme pouze po České republice.

Všechny zásilky budou odeslány objednateli nejdéle ve lhůtě 48 hodin od přijetí objednávky tak, aby bylo zajištěno jejich dodání objednateli nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky, nebo aby bylo objednateli nejdéle ve lhůtě 3 dnů od přijetí objednávky oznámeno, že v této lhůtě nelze zásilku dodat.

Platební podmínky a doprava zboží

Platbu je možno provést bankovním převodem na bankovní účet uvedený v podrobnostech objednávky, anebo dobírkou v hotovosti při převzetí zboží.

Cena za dopravu zboží

Kurýrem PPL – 99 Kč. Při nákupu nad 2.000,- doprava zdarma

Balné neúčtujeme.

Obchodní podmínky | Nestřílim slepýma